Maltepe  adak satış yerleri hijyenik koşullar ile adaklık kurbanlıklarınızı kesimi yapılan alandır. Dilekleriniz ve istekleriniz için adamış olduğunuz kurbanınızı dileğiniz gerçekleştikten hemen sonra bekletmeden kesmeniz, kestirmeniz gerekmektedir. Eğer bunun için vaktiniz yok ise sizlerin yerine vekâletinizi alarak bu işi gerçekleştirecek olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Büyükbaş veya küçükbaş kurbanınızı seçtikten sonra geri kalan her şeyi Dini usullere göre gerçekleştiren firmamız, kesiminden, parçalara ayrılarak özenle paketlenmesine kadar yakından ilgilenmektedir. Kesim yerimiz adaklık kurbanlıkların hijyenik ve İslami şartlara uygun olarak kesilmesi için dizayn edilmiştir. Son günlerde ortaya çıkan şarbon tehdidini düşünecek olursak, artık önünüze çıkan her yere güvenmemeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Bu konuda insan sağlığını tehdide sokacak firmalar ve dolandırıcılar oldukça fazladır. Maltepe  adak satış yerleri sağlık bakanlığı onaylı ve dini usullere uygunluğu kanıtlanmış sağlıklı adaklık kurbanları sizlere sunmaktadır. Dinimizde Hz. Nuh ve Hz. Âdem dönemine kadar uzanan kurban sunma, günümüze kadar gelmiştir. Allah’a adamış olduğunuz kurbanlıklarınızın hijyenik ortamlarda ve en önemlisi de adağınız gerçekleştirildikten hemen sonra kesen çalışanlarımız, kesim yaparken de edilmesi gereken dualarla kurbanınızı keser. Hayat yoğunluğundan eğer kurban kesimini görecek kadar vaktiniz yok ise firmamıza güvenebilirsiniz. Her aşamada yakından ilgileneceğimiz kesimini, parçalanmasını ve poşetlenmesini Gerçekleştireceğimiz hizmet detayımız ile sizler uygun fiyatlandırmalar sunarız.

İnsanlar dini konularda yükümlülüklerini yerine getireceklerinde daha hassas olurlar. Maltepe  adak satış yerleri bu hassasiyetinizin farkında olan ve sizlere bu durumu tam anlamıyla gerçekleştirecek tek firmadır. Rakip firmaların aksine kurban kesimi, parçalanması, poşetlenmesi dahil olmak üzere tüm aşamaları bir arada sunmaktayız. Ayrıca bazı adaklık kurbanların kurban sahibi tarafından yenilmesi uygun olamayacağı için ihtiyaç sahiplerine dağıtılması gerekir. Sizlerin yerine ihtiyaç sahiplerini belirleyen ve onlara eşit şekilde dağıtan firmamız, gereken makbuzları da sizlere ulaştırır. Bizlere internet sitemizde bulunan telefon numaralarımızla iletişime geçebileceğiniz gibi resmi web sitemiz aracılığıyla da anında ulaşabilirsiniz. Kontrolleri yapılmış, belirli aralıklarla yapılmaya devam edilen ve besiye çekilmiş büyükbaş, küçükbaş kurbanlıklarımızı inceleyerek kendinize uygun olanını seçebilirsiniz.