Acıbadem Adak Satış Yerleri

Anasayfa » Adaklık kurban » Acıbadem Adak Satış Yerleri

Acıbadem adak kurban satış yeri büyükbaş ve küçükbaş sadaklık kurbanlık seçimleri ile karşınızdadır. Adanan ibadet ve farz olan ibadetler için kesilmemesi gereken kurbanlıklar adanılan dilekler, istekler için kesilmektedir. Kimi insanlar adaklık kurbanlarınızın parasını bir fakire vermektedir. Fakat bu durum adaklık kurbanlık yerine geçmez. Çünkü dilekte bululurken ağızdan çıkan laf kurban kesme yönündedir. Bu yüzden mutlaka geç kalınmadan İslami usuller uygun bir kesim yapılması, yaptırılması gerekmektedir. Eğer vaktiniz yoksa sizin için hijyenik ortamlarda seçmiş olduğunuz kurbanınızın kesimini gerçekleştirmekteyiz. Türkçe de adak olarak adlandıran nezir, bir çeşit ibadettir. Nezir’in anlamı ise insanların Allah rızası için yapması mubah olan bir şeyi yerine getirmeyi söz vermesidir.

Kuran da “Adaklarını da yerine getirsinler.”(Hac, 22/29) ayet-i kerime yer almaktadır. Acıbadem adak kurban satış yeri adakta gayenin Allah için olduğunu bilir. Bu yüzden aldığı sorumlulukları hassas bir şekilde yerine getiren çalışanlarımız Dini yükümlülüklere uygun bir adak kurban sunar. Hijyenik ortamda dualı bir şekilde kesimi yapılan kurbanlıkların paketlenmesi dâhil her aşamada yakından ilgilenmekteyiz. Adakta gaye Allah’ın hoşnutluğunu kazanmak olduğu için bu durumu en iyi şekilde Allah’a sunmak istediğinizde yıllardır bu konuda hizmet veren firmamıza güvenebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz adaklığınızın sizlerin maddi gücünüzü aşmamalıdır. Adak adarken yani Allah’a söz verirken mesela bir dana keseceğim demiş olabilirsiniz. Fakat dana kesmek için maddi gücünüz yeterli değilse koyun kesmenizin dinen hiçbir sakıncası yoktur.

Adaklık kurban kesildikten sonra yenilmesi ve dağıtılması hakkında da yeterli bilgiye sahip değilseniz Acıbadem adak kurban satış yeri firmamız bu konuda da sizlere detaylı bilgilendirmeleri yapacaktır. Adaklık kurban sayılması için mutlaka öncesinde dua edilmeli ve Allah’a söz verilmelidir. Yani bir ev bir araba veya bir mülk sahibi olunduğunda kesilen kurban adak sayılmaz. Eğer öncesinde dua edip bu mala, mülke kavuşursam Allah için adak keseceğim sözünü verdiyseniz adaklık kurban sayılma niteliğinde olur. Büyükbaş, küçükbaş tüm adaklık kurban seçeneklerimizi görmek için satış yerlerimizi ziyaret edebilir veya internet sitemize ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular

, ,